HAKKIMIZDA

İnşaat ve Mermer sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 1993 yılında Anonim Şirket olarak kurulan Vezir Madencilik, uzun yıllar inşaat ve madenciliğin farklı alanlarında hizmet vermiş olan girişimciler tarafından, Türkiye ve komşu ülkelerde; ürün tedariki, projelendirme, mühendislik ve anahtar teslimi taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

Uzmanlık alanı İnşaat, Mermer ocak işletmeciliği, Mermer işleme fabrikacılığı olan Vezir Madencilik, Türkiye’de 1993 yılından itibaren başlayan ve 2010 yılında daha da hız kazanan sektörde önemli ve güvenilir bir tedarikçi olmayı amaçlamaktadır. Uzman kadrosu ile Türkiye’deki birçok orta ve büyük ölçekli inşaat ve mermer uygulamalarında pay sahibi olan Vezir Madencilik, yurt dışında gerçekleştirilen birçok projede görev yapmıştır.

Vezir Madencilik genel merkezi, İstanbul’da yer almaktadır. Şirket aynı zamanda Türkiye’nin en kaliteli mermerlerinin bölgesi olan Bilecik ilçesinde Mermer Ocakları ve Mermer İşleme Fabrikalarına sahiptir. Vezir madencilik, Osmaneli ilçesi organize sanayi de, 60 dönüm üzerinde, 4000 m2 kapalı alanda bulunan yakın zamanda işletmeye alınacak yeni bir mermer fabrikası için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bünyesinde görev yapan uzman mühendis ve teknikerleri ile kısa sürede Türkiye, İsrail, Rusya, Romanya, Avrupa, Afrika, Türkî Cumhuriyetlerde ve Çin’de sektörün en önemli oyuncusu olmayı hedefleyen Vezir Madencilik, kamu binaları, sanayi tesisleri, turizm tesisleri, çiftlikler ve konutlar için birçok inşaat projesini hayata geçirmiştir.
BAŞLICA PROJELERİMİZ